„Namų ūkio administravimas“

„Namų ūkio administravimas“

Projektas - namų ūkio administravimas

Švietėjiškas-informacinis projektas vykdomas Vilniaus mieste 2019 m. pirmą pusmetį. Projekto esmė – daugiabučių gyvenamųjų namų ir privačių namų kvartalų priežiūros, administravimo ir aptarnavimo paslaugos, jų teikėjus, problemas ir jų sprendimo būdus. Reportažų metų kalbinsime miesto savivaldos atsakingus asmenis, seniūnijų darbuotojus, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijų vadovus, jų gyventojus, namų administratorius/įmonių atstovus. Aptarsime procesus reglamentuojančius teisės aktų pasikeitimus ir jų normų taikymo niuansus bei specifiką. Kartu su pašnekovais bandysime atskleisti temas ir atsakyti į klausimus, kas svarbu pasirenkant namo administratorių, kur ir kokie pavojai tame slypi. Kalbėsime apie namų renovacijas, jų priežiūrą. Atskirais reportažas informuosime žiūrovus apie jų vykdymo etapus/planus, renovacijų prioritetų nustatymą, jų finansavimą ir skaidrų bei efektyvų resursų naudojimą.

Savo laidose norime informuoti/šviesti gyventojus apie šiuolaikinius, modernius gyvenamųjų namų priežiūros standartus, procesų optimizavimą, operatyvią komunikaciją ir reagavimą šiuolaikinėmis komunikacijos technologijomis/priemonėmis, kurios užtikrintų gyventojų savitarnos 7/24 galimybes, operatyvų ir nesudėtingą interaktyvų incidentų registravimą, grįžtamojo ryšio užtikrinimą apie incidentų-gedimų šalinimą, numatomus atlikti ir jau atliktus darbus, problemas bei profesionalų jų sprendimą.

Aktualiomis šių laidų ciklo temomis matytume klausimus, susijusių su patalpų ir teritorijų priežiūra bei jų valymu, aplinkos tvarkymu, šiukšlių išvežimu ir šių paslaugų kainomis, žaliųjų erdvių įrengimu ir jų priežiūra, visų reikiamų sezoninių priežiūros darbų atlikimu. Taip pat norėtume detaliau supažindinti mūsų laidos žiūrovus su fizinio saugumo priemonių realizavimo galimybėmis, saugumo užtikrinimu tiek techninėmis, tiek fizinėmis priemonėmis.

Atsižvelgdami į projekto/laidų ciklo tematiką kviečiame Jus tapti partneriais. Abipusio bendradarbiavimo ir partnerystės pagrindais atliktume kilnią švietėjišką-informacinę misiją, tuo pačiu vykdytume Jūsų prekinio ženklo, paslaugų, kompetencijų, reklamos ir žinomumo didinimą

Partnerio paketą sudaro:

  • Reportažas – trukmė 240-360 sekundės (4-6 min.). Reportažas bus rodomas mūsų laidoje per TV6 šeštadienį, kurios metu atskleistume geriausias Jūsų kompanijos savybes, praneštume žiūrovui apie naujienas, naujoves, jūsų kompetencijas, kvalifikuotas paslaugas ir šiuolaikišką bei modernų procesų valdymą.
  • Užsklanda – trukmė apie 5 sekundes. Užsklanda bus rodoma savaitės eigoje reklamuojant laidos anonsą 24 kartus per savaitę , kuriomis „išryškinama“ esminė idėja, mintis ar pozicija. Pvz. prekinis ženklas, tema, paslaugos, produktas, klausimas, problemos sprendimas, naujovė ir pan. Užsklandų poveikis žiūrovų sąmonei ir įtaka pasąmoninei išliekamajai informacijai itin skvarbus ir ilgalaikis. Užsklandos skaičiuojamos tokia metodika – viena savaitine užsklanda skaitoma eilė „rodymų“, tai yra 24 kartus,  kartu sudėjus TV3 ir TV6 televizijas, plius pačios laidos metu (šeštadieniais), prasidedant laidai, „išeinant“ į reklamą ir  „grįžtant“ iš reklamos bei laidos pabaigoje. Užsklandos auditorijos pasiekiamumas yra apie 100.000 momentinių peržiūrų.  Pagal poreikį sudarysime Jūsų veiklai pritaikytą paketą (vien tik užsklandos, reportažų ciklas ir pan.). Visa vizualinė medžiaga tampa Jūsų nuosavybe ir galite ją laisvai naudoti kituose projektuose.

Esame aktyvūs transliuotojai/laidų gamintojai, siekiame nuolat plėsti akiratį ir gilinti savo žinias, sekti visas naujoves ir naujienas statybų srityje, itin aktyviai veikiame ir statybų, nekilnojamojo turto vystymo projektuose, dalyvaujame parodose, konferencijose (kaip žiniasklaidos partneriai), tuo pačiu atstovaujame savo partnerius arba kviečiame juos dalyvauti kartu. Didžiuojamės partneryste su žurnalu „Struktum“, „Mitsubishi electronics“, „SauridaGas“, Baumit ir t.t. Tikimės, kad Jus sudomino galimybė plačiau skleisti žinią apie Jūsų prekinį ženklą, užmezgant ir puoselėjant ilgalaikius profesinės partnerystės santykius.