„Įsirenk namą per 100 dienų“

„Įsirenk namą per 100 dienų“

Projektas - įsirenk namą per 100 dienų

Švietėjiškas-informacinis projektas bus vykdomas Vilniaus mieste 2019 m. antrą ketvirtį naujai pastatytame nuosavame name Vilniuje, Balsių mikrorajone.

Name pilnai įrenginėsime vidaus apdailą, spręsime/konsultuosime įrengimo procesų darbus, interjero stiliaus ir  įrangos pasirinkimo klausimus. Laidose bus naudojamos mūsų partnerių t.y. Jūsų sistemos, sprendimai ir medžiagos.

Projektui skirta 20-30 reportažų. Viso projekto metu partneriai bus pristatomi kiekvienoje laidoje.

 

Atsižvelgdami į projekto/laidų ciklo tematiką kviečiame Jus tapti partneriais. Abipusio bendradarbiavimo ir partnerystės pagrindais atliktume kilnią švietėjišką-informacinę misiją, tuo pačiu vykdytume Jūsų prekinio ženklo, paslaugų, kompetencijų, reklamos ir žinomumo didinimą.

Projekte numatytas Partnerio paketas komercinei-informacinei informacijai:

ü  Reportažas – trukmė 240-360 sekundės (4-6 min.). Reportažas bus rodomas mūsų laidoje per TV6 šeštadienį, kurios metu atskleistume geriausias Jūsų kompanijos savybes, projekte pritaikant jūsų kompetencijas, kvalifikuotas paslaugas, įrangą. Praneštume žiūrovui apie naujienas, naujoves.

ü  Anonsai – trukmė apie 5 sekundes. Anonsas bus rodomas savaitės eigoje reklamuojant laidos projektą 24 kartus per savaitę , kuriomis „išryškinama“ projekto idėja, mintis. Anonsai skaičiuojami tokia metodika – viena savaitine užsklanda skaitoma eilė „rodymų“, tai yra 24 kartus,  kartu sudėjus TV3 ir TV6 televizijas, plius pačios laidos metu (šeštadieniais), prasidedant laidai, „išeinant“ į reklamą ir  „grįžtant“ iš reklamos bei laidos pabaigoje. Anonso auditorijos pasiekiamumas yra apie 100.000 momentinių peržiūrų. 

Projekte, kaip partneriai jau dalyvauja:   „Mitsubishi electrics“ – vėdinimas, „Arsan“ – vonios kambario įranga, „CapitalOne“-nekilnojamo turto agentūra.

Tikimės, kad Jus sudomino galimybė plačiau skleisti žinią apie Jūsų prekinį ženklą, užmezgant ir puoselėjant ilgalaikius profesinės partnerystės santykius ir siūlome tikrai didelę naudą Jūsų įmonei bei prekiniam ženklui.

 

 Laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų projekto.